sk cz
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
KATEGÓRIE
OD 40 EUR DOPRAVA ZADARMO, 452 VÝDAJNÝCH MIEST.
Spôsob radenia

Nordic Pocket Saw

Vrecková reťazová píla Nordic Pocket Saw Premium
Extrémne výkonná, ľahká a parádne skladná vrecková reťazová píla navrhnutá vo Švédsku. Píla Nordic P...
Vrecková reťazová píla Nordic Pocket Saw X-Long
Predĺžená verzia klasickej reťazovej píly Nordic Pocket Saw s predĺženou dĺžkou pílovej reťaze, ideá...
Vrecková reťazová píla Nordic Pocket Saw
Extrémne výkonná, ľahká a parádne skladná vrecková reťazová píla navrhnutá vo Švédsku. Píla Nordic P...
Firma Nordic Pocket Saw bol založený v roku 2015 dvoma kamarátmi, ktorí videli príležitosť vo vytváraní kvalitných produktov pre ich vlastné cesty do prírody a neskôr aj pre tisíce ďalších outdoorových nadšencov.
Všetko to začalo keď so svojimi kamarátmi vyrazili na výlet do Amazónie. Cestovali do najviac odľahlých častí Amazonskej džungle a pri jeho putovaní stretli domorodcov z rôznych kmeňov. So sebou si brávali ručnú pílu, ktorú si zakúpil ako suvenír na jednej z ich obchodných ciest. Rozhodli sa, že ju dajú jednému z vodcov kmeňa, ktorý si darček vážil natoľko, že povedal, že je to jeden z najužitočnejších darčekov, ktoré kedy dostal.
Odtiaľ teda pochádza nápad vyrábať ručné píly vysokej kvality. V dnešnej dobe sa Nordic Pocket Saw stal medzinárodnou značkou s predajmi vo viac ako 25 krajinách na piatich rôznych kontinentoch. Už od úplného začiatku bola kvalita hlavnou prioritou vo vývoji nových produktov, pretože veríme, že zákazníci by sa mali spoľahnúť na svoje náradie. Vytváranie kvalitných produktov je zásadný bod v našej neustálej snahe byť viac udržateľné na trhu.
App Store Google Play

informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz