sk cz
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
KATEGÓRIE
OD 40 EUR DOPRAVA ZADARMO, 452 VÝDAJNÝCH MIEST.
Ferrino » Vybavenie » Filtrácia a čistenie vody

MyBottle Purifier

MyBottle Purifier
BEŽNÁ CENA74.5,-
TENTO TOVAR UŽ NEMÁME V PONUKE
kompletná osobná čistička vody integrovaná vo fľaši
Parametre
Objem: 800 ml

* Bezpečná pitná voda pohotovo dostupná v prírode 

* Ideálne a komfortne riešenie pre outdoorové športy

* Jediný filter v svojej kategórii splňujúci prísne požiadavky EPA (U.S. Environment Protection Agency)Nosiť do prírody kupovanú balenú vodu? Odpoveď prináša najmodernejšia filtračná technológia trojfázovej filtrácie. Pripravte si ľahko a rýchlo bezpečnú a chutnú vodu z vody, ktorej je v prírode dostatok.

Kompatibilita so štandartnými držiakmi fľaše upevnenými k rámu bicykla a s bočným vreckom cyklistických a turistických batohov 

Dlhá životnosť -trojzložkový filter ponúka efektívnu prevenciu pri životnosti až 100 litrov prefiltrovanej vody. Jednotlivé časti filtračného systému (predfilter aj filtračnú patrónu ViruPur) je možné vymeniť samostatne. Rovnako tak atraktívna fľaša je v predaji samostatne bez filtračného systému.

Ľahká manipulácia - stačí naplniť fľašu čírou vodou z dostupného prírodného zdroja (horského prameňa, studne, potoku, priehrady alebo iného zdroja povrchovej vody), jemne stlačiť steny fľaše a môžete pohodlne píť. Trojfázový filter spoľahlive eliminuje baktérie, prvoky aj vírusy, a naviac vďaka využitiu aktívneho uhlia pozitívne koriguje chuťové vlastnosti pitnej vody.

Art.No.: 801777
App Store Google Play

informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz