sk cz
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
KATEGÓRIE
OD 40 EUR DOPRAVA ZADARMO, 452 VÝDAJNÝCH MIEST.
Ferrino » Vybavenie » Nože, riad, variče a nástroje » Variče a príslušenstvo » Doplnky k varičom

Závetrie plameňa

Závetrie plameňa
TENTO TOVAR UŽ NEMÁME V PONUKE
Závetrie plameňa alebo stabilizátor sústavy plynovej kartuše VAR a variča VAR 2
  • Dôležitým doplnkom variča je odnímateľné závetrie, ktoré je po novom vyriešené tak, aby mohlo v opačnej polohe slúžiť ako stabilizačná podložka sústavy kartuše - variča. V praxi, hlavne za veterného počasia, dochádza ku značnej úspore paliva, až 25%! Závetrie skutočne účinne chráni plameň pred vetrom a veľká reflexná plocha odráža všetko teplo spalných plynov pod varnou nádobu. Nasadenie a zloženie je veľmi jednoduché, skladnosť variča zostáva zachovaná a váha závetria z hľadiska ušetreného paliva je zanedbateľná. Závetrie je perfektne kompatibilné s trojdielnou jedálenskou súpravou, ktorú poznáme pod označením „ešus“, nezaberá tak prakticky žiadny priestor v vzťahu k váhe ušetreného paliva.
  • Závetrie je možné použiť s menšou nádobou z nami ponúkaných kempingových sád, ako je Makalu, Everest, Al-inox, Titánová súprava - perfektne kompatibilná je s ešusmi.
  • Veľkou výhodou je tiež veľmi ľahká „montáž“ a „demontáž“ závetrie, tým zostáva zachovaná skladnosť samotného variča.
  • Funkcia stabilizátor či statív bomby: veľmi jednoduchým spôsobom sa kartuša s varičom upne na opačnú stranu závetria, odolnosť proti prevrhnutiu sa výrazne posíli - komu sa dovarená polievka v okamihu pred vytúženou konzumáciu zvrhla do trávy, vie, o čo ide.
Art.No.: 050400002000

informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

Copyright © 2005 - 2022 Všetky práva vyhradené Ferrino.sk ⋅ Nastavenie súkromia