sk cz
Výhradné zastúpenie pre Česko a Slovensko

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
KATEGÓRIE
OD 60 EUR DOPRAVA ZADARMO, 686 VÝDAJNÝCH MIEST.
Ferrino » Outdoorové oblečenie » Impregnácie a pracie prostriedky » Pracie prostriedky

NAŠA CENA    8.5 EUR vrátane DPH
 
DOSTUPNOSŤskladom v predajni a e-shopu (expedujeme do 1 až 3 dní)
Prací prostriedok na syntetickú funkčnú spodnú bielizeň a ponožky. Perie bezpečne, jemne, oživuje štruktúru materiálu a urýchľuje sušenie.
Vlastnosti
Objem: 300 ml

Prací prostriedok na syntetickú funkčnú spodnú bielizeň a ponožky. Perie bezpečne, jemne, oživuje štruktúru materiálu a urýchľuje sušenie. Jednoduché použitie na všetku syntetickú funkčnú spodnú bielizeň nosenú priamo na tele. BaseWash jemne odstraňuje zápach pri zachovaní jemnosti odevu. Pred praním aplikujte nezriedený BaseWash na zatvrdnuté staré škvrny. Odstráňte všetky neprateľné časti. Riaďte sa inštrukciami na etikete. Nepoužívajte aviváž. Nepoužívajte na vodeodolné odevy.
  • Pranie v práčke: Vložte odev(y) do práčky. Pridajte 1 plné viečko (50ml). Po použití viečko vypláchnite. Perte v súlade s inštrukciami na etikete.
  • Ručné pranie: Namočte odev(y) do teplej vody v umývadle alebo inej nádobe. Pridajte pol viečka (25ml). Po použití viečko vypláchnite. 3x vyžmýkajte v čistej vode.
  • Sušenie: Na vzduchu alebo v sušičke pri nízkej teplote, pokiaľ to umožňujú inštrukcie na etikete. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívať vnútorne. Chráňte oči.

  • Art.No.: NIK-141

    informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

    Copyright © 2005 - 2020 Všetky práva vyhradené Ferrino.sk