sk cz
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
Ferrino » Vybavenie » Doplnky výživy

Doplnky stravy Energy Gel 35g

Energy Gel 35g

NAŠA CENA    1.9 EUR
 
DOSTUPNOSTnie je skladom, zvyčajne expedujeme do 21 dní,
presná doba expedície na dotaz
Základom je BIO Agávový sirup (fruktóza), ktorého výhodou je nízky glykemický index a efektívne vstrebávanie v tráviacom ústrojenstve. V kombinácii so 100% ovocnými koncentráty, bez ďalších pridaných cukrov, aróm a farbív tvoria Chimpanzee Energy Gel jednoduché riešenie pre doplnenie okamžitej energie v priebehu športového výkonu.

Sacharidy sú hlavným zdrojom energie pri fyzickej aktivite a odporúčame je vhodne kombinovať z rôznych zdrojov. Každé telo, každý organizmus je unikátny a musíme nájsť pre nás vhodné kombinácie zdrojov energie. Chimpanzee ponúka ucelenú ponuku kvalitných produktov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky na aktívny a zdravý životný štýl.

Primárne pre výkonnostný športovca cyklistov, bežcov alebo triatlonistov. Avšak vďaka jednoduchému a prírodnému zloženiu môžu byť konzumované kýmkoľvek, kto potrebuje rýchly a kvalitný zdroj energie.

Všeobecne sa dá povedať, že výkonnostný športovci potrebujú konzumovať 200-400 kalórií za hodinu. Kombinovať sa odporúča viac zdrojov, ako gély, cukríky, tyčinky alebo nápoje.

Jedno balenie Chimpanzee ENERGY GEL môže byť konzumované 15minut pred výkonom pre sacharidové nasýtenie a ďalšie 1-2 počas ďalšie hodiny výkonu.

Odporúčame vždy zapiť vodou.


Art.No.: CH00070

informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

Copyright © 2005 - 2020 Všetky práva vyhradené Ferrino.sk