sk cz
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
KATEGÓRIE
OD 56 EUR DOPRAVA ZADARMO, 452 VÝDAJNÝCH MIEST.
Ferrino » Vybavenie » Hygiena, ochrana a prvá pomoc » Repelenty a moskytiéry » Repelenty

Repelentný náramok

Repelentný náramok

NAŠA CENA    8.5 EUR
 
Repeletný náramok Pharmavoyage proti bodavému hmyzu - skvelý doplnok na takmer akúkoľvek cestu a dovolenku. Náramok je vyrobený z mäkkého plastu, obsahuje repelent na 100% prírodnej báze (geraniol, sójový olej) a poskytuje non-stop ochranu po dobu 3 - 4 týždňov. (POZOR! Ochrana iba náramkom nie je dostačujúca v tropických oblastiach s výskytom malárie a močaristých oblastiach.) Vhodný tiež pre deti od 3 rokov. Laboratórny test účinnosti.
Parametre
Hmotnosť: 22 g

Použitie:

Náramok vyberte z ochranného obalu a jednoducho pripevnite na zápästie. Ak treba u dospelých chrániť aj odhalené dolné končatiny, pripevnite ešte druhý náramok na členok pri nohe (krížom). Náramok vždy noste voľne pripevnený, aby sa mohol pohybovať. Odoberte pred spaním (v prípade nutnosti pripevnite v záhlaví postele alebo položte na nočný stolík).
Kontaktne môže dráždiť pokožku – v takom prípade pripevnite náramok cez odev alebo k vrchnej časti odevu či batohu. Po použití uschovajte do pôvodného ochranného vrecka, predĺžite tým dobu použiteľnosti náramku. POZOR! Produktom s geraniolom by sa mali vyhnúť ľudia s alergiou na parfumy.

Art.No.: P408
App Store Google Play

informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz