

| Skladom (expedujeme do 1 až 2 dní) Predpokladané doručenie: do 2.3. |
| BEŽNÁ CENA | 572,- |
| UŠETRÍTE | 57.2,- (10%) |
| DOPRAVA | zadarmo |
| VÝROBCA | FERRINO & c. S.p.A |

Vlastnosti:
Konštrukcia:
Vchody a ventilácia:
Vodný stĺpec:
Ferrino vždy uvádza hodnotu vodného stĺpca v minimálnych garantovaných hodnotách, a to priamo na švoch materiálu najcitlivejšej a najslabšej časti stanu. Na plochu materiálu je vodný stĺpec vždy aspoň 1,5x vyšší.
Materiál:
100% recyklovaný Polyester Ripstop 70D 85 g m2 s aluminizovanou tepelne izolačnou polyuretánovou vrstvou
Recyklovaný ripstop polyester je zvolený pre 4sezónne použitie, keď stan rieši chlad, vietor a premenlivé počasie. Aluminizovaná izolačná vrstva podporuje tepelný komfort v horách a pomáha pri dlhom pobyte v teréne. Je to praktické riešenie pre expedičný stan Ferrino do hôr.
Polyester Ripstop 70D 55 g m2 vodoodpudivý a priedušný
Vnútorná tkanina kombinuje vodoodpudivosť a priedušnosť pre komfortnejší spánok a lepšiu prácu s kondenzáciou. Ripstop štruktúra podporuje odolnosť pri dlhodobom používaní a častom balení. Vhodné pre trekingový stan na náročné použitie.
Polyester Oxford 210D 130 g m2 s tepelne izolačnou polyuretánovou vrstvou pre podlážku
Oxford tkanina s vyššou odolnosťou je určená pre podlážku, kde sa rieši kontakt s podkladom, dlhé státie v tábore a záťaž od výbavy. Izolačná vrstva podporuje tepelný komfort od zeme a zvyšuje istotu pri vlhkom povrchu. Je to praktický základ pre 4sezónny stan do hôr.
informácie o dostupnosti tovaru na tel: +420 776 800 070 | e-mail: obchod@ferrino.cz