sk cz
Výhradné zastúpenie pre Česko a Slovensko

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
OD 12 EUR DOPRAVA ZADARMO, 690 VÝDAJNÝCH MIEST.
Spôsob radenia

LyoFood

Momentálne nemáme žiadny tovar tejto značky.
História LYOFOOD je pevne spojená s materskou organizáciou Lyovit, jedným z najväčších producentov mrazom sušených byliniek, ovocia a zeleniny, s viac ako 20 rokmi skúseností na trhu.

Vďaka dopytu po sušenom jedle pre horolezcov, jachtárov, turistov a ďalšie športové odvetvia začal Lyovit využívať svoje skúsenosti a vyspelú technológiu na výrobu prvých mrazom sušených jedál už v roku 1998. Výrobok niesol názov Lyofood a bol vo svete outdooru vrelo prijatý.
Nápady a skúsenosti z outdooru v spojení s technológiami Lyovitu boli a sú perfektným základom pre výrobu výnimočných produktov. V dôsledku zvyšujúceho sa dopytu po zdravých a chutných mrazom sušených jedlách bola značka Lyofood vyčlenená z materskej spoločnosti a vznikla tak firma LYOFOOD, ktorá následne uviedla na trh nový rad výrobkov pod názvom LYO EXPEDITION.

V roku 2013 bola mrazom sušená jedla LYO ocenená na veľtrhu OUTDOOR vo Friedrichshafene cenou "The Gold Outdoor Industry Award", jedným z najvýznamnejších ocenení outdoorového priemyslu, udeľovaným iba výrobkom výnimočnej kvality a dizajnu. Ako uviedla porota: "Táto sušená jedla považujeme za najchutnejšie stravu tohto typu na trhu".
Rad LYO EXPEDITION ponúka delikátna a pestrú paletu chutí, navyše doplnenú o sušené ovocie. Všetka jedlá sú vyrábané bez chemických konzervantov a umelých prísad. Mimo to bolo vylepšené balenie, ktoré je teraz opakovane uzatvárateľné. "

LYOFOOD okrem mnohých expedícií podporuje tiež veľké množstvo lezcov, skialpinistov, bežcov, kajakárov a ďalších športovcov, medzi ktoré patrí napr. Ines Papert, Nina Caprez, Simone Moro, Sean Villanueva O'Driscoll a ďalšie ...

informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

Copyright © 2005 - 2019 Všetky práva vyhradené Ferrino.sk