sk cz
Výhradné zastúpenie pre Česko a Slovensko

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
OD 30 EUR DOPRAVA ZADARMO, 374 VÝDAJNÝCH MIEST.
Ferrino » Outdoorové oblečenie » Pánske oblečenie » Vesty

pánska vesta CRODA

CRODA
BEŽNÁ CENA103,-
TENTO TOVAR UŽ NEMÁME V PONUKE
Vesta s náplňou Primaloft Black so strechovými vkladmi na stranách, vhodná ako ďalšia zatepľovacia vrstva. Testované v laboratóriu HIGHLAB.
predĺžená ZÁRUKA 3 ROKY
Vlastnosti
Hmotnost: 300 g

Materiály
HL SUPERLITE: 100% Polyester 20Dx50D Ripstop 43 g/sqm, ošetřeno DWR proti promoknutí
  - Rozsah tkania vlákna polyamidu alebo polyesteru 15D / 20D s nízkou hmotnosťou odpudzuje vodu. Špeciálne tkanivo zabraňuje úniku peria, pri zachovaní vlastností ako je vynikajúca priedušnosť, stlačiteľnosť a ochrana pred vetrom.Ideálne pre zateplené bundy so syntetickou náplňou alebo perím.

PrimaLoft®: Black - náplň 80 gramů
  - patentové syntetické mikrovlákno, ktoré telu pomáha optimálne hospodáriť s teplom a tak ušetriť množstvo potrebnej energie. Skladá sa z miliónov vzduchových komôrok v sieti husto spletených mikrovlákien. Vďaka vynikajúcej vodeodpudivosti mikrovlákien, vzduch z týchto malých priestorov nevytlačí ani voda. Preto PrimaLoft® veľmi dobre izoluje aj vo vlhkom stave. Vyznačuje sa predovšetkým stopercentnou funkčnosťou, ľahkosťou, výbornou stlačitelnosťou so schopnosťou rýchlo zaujať pôvodný tvar i po dlhodobom stlačení. Priedušný Rýchlo schnúci Vode odolný Ľahký s výbornou stlačiteľnosťou Jemný Výborné tepelnoizolačne vlastnosti

  • Predné vrecko  
  • Bočné vrecká 
  • Regulácia v páse

 


Art.No.: 20372
Zaujalo vás

informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

facebook
Copyright © 2005 - 2018 Všetky práva vyhradené Ferrino.sk