sk cz
Výhradné zastúpenie pre Česko a Slovensko

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pia 10:00-18:00
Ferrino » Outdoorové oblečenie » Pláštenky, rukavice, čiapky » Impregnácie a ošetrovacie prostriedky

impregnace NIKWAX- SPRAY ON TX DIRECT

NIKWAX- SPRAY ON TX DIRECT
BEŽNÁ CENA12.5,-
TENTO TOVAR UŽ NEMÁME V PONUKE
Impregnačný výrobok v spreji pre priedušné nepremokavé a nepriepustné textílie s knotovou podšívkou. Zlepšuje vodeodolnosť a obnovuje priedušnosť.
Vlastnosti
Objem: 300 ml

Impregnačný výrobok v spreji pre priedušné nepremokavé a nepriepustné textílie s knotovou podšívkou. Zlepšuje vodeodolnosť a obnovuje priedušnosť. Ľahké použitie. Vyrobený na báze vody. Vhodné k impregnácii všetkých priedušných textilií a vybavených knotovou podšívkou a PU vrstvou. Odorúčané pre Gore-Tex®, SympaTex® a eVENT®. K dosiahnutiu najlepších výsledkov vždy najprv vyčistite s Nikwax® TechWash®. Pred impregnáciou nieje nutné sušiť.
 • Aplikácia: Rozložte čistý a mokrý odev, ktorý chcete ošetriť rovnomerne na pokrytý povrch. Držte fľaštičku vo vzdialenosti 15cm od ošetrovaného odevu. Naneste sprejom rovnomerne na vonkajšiu stranu odevu. Nechajte vstrebať a po dvoch minútach odstráňte zvyšky mokrou utierkou. Pozorne skontrolujte, či ste nevynechali žiadne miesto.
 • Sušenie: Nechajte volne visieť (po niekoľkých minútach skontrolujte a odstráňte zvyšky mokrou utierkou) alebo sušte v sušičke pri nízkej teplote, pokiaľ to symboly na odeve dovoľujú.
 • Potrebné množstvo: S týmto balením môžete impregnovať jeden až dva kusy odevu. Záleží na ich stave impregnácie. Bunda 250ml Ochranný oblek 400ml Ochranné nohavice 150ml Návleky 70ml K udržaniu impregnácie vždy používajte k čisteniu mydlo Nikwax® TechWash®. Nikdy nepoužívajte detergenty.

 • Art.No.: NIK-571

  informácie o dostupnosti tovaru na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

  Poskytujeme výhody a zľavy na karty s vernostným programom Sphere card
  facebook
  Copyright © 2005 - 2018 Všetky práva vyhradené Ferrino.sk